در شبکه تورنت با سرعت بالا دانلود کنید!

پروتکلی ست که به منظور ارسال فایل طراحی شده‌است. در واقع نوعی ارتباط peer-to-peer می‌باشد که کاربران مستقیما به یکدیگر متصل می‌شوند و به ارسال و دریافت قسمتی از فایل می‌پردازند.

گر چه فعالیت‌های تمامی کاربران یک فایل توسط سرور مرکزی به نام Tracker هماهنگ می‌شود، اما این سرور از محتویات فایل‌هایی که منتقل می‌شود بی اطلاع است. در نتیجه تعداد زیادی از کاربران با پهنای باند محدود Tracker مربوطه قابل پشتیبانی هستند. فلسفه کلیدی BitTorrent اینست که کاربران باید هم‌زمان با دان لود کردن اطلاعات (دریافت inbound)، آپلود (ارسال outbound) نمایند. در این صورت پهنای باند شبکه با حداکثر کارایی بکار گرفته می‌شود.

چطور از تورنت دانلود کنید

برای این کار شما در ابتدا باید یکی از نرم افزار های مدیریت دانلود تورنت مثل “بیت تورنت” یا “یو تورنت” و… را دانلود کنید.

بعد به یکی از سایت های ارائه کننده فایل های تورنت بروید (این سایت ها را می توانید در گوگل جستجو کرده و پیدا کنید) و بعد از گرفتن فایل تورنت مربوط به نرم افزار یا بازی مورد نظرتان ، آن را در نرم افزارمدیریت دانلود تورنت Add  کنید.

بعد از این کار فقط کافیست که دانلود آن فایل را استارت نمایید تا با حداکثر سرعت آن را دریافت نمایید

 

دانلود نرم افزار “ویوز تورنت”

دانلود

دانلود نرم افزار “بیت تورنت”

دانلود

دانلود نرم افزار “یو تورنت”

دانلود

 

 

منبع:www.faz2fun.ir


برچسب ها : در شبکه تورنت با سرعت بالا دانلود کنید! , در شبکه تورنت با سرعت بالا دانلود کنید , شبکه تورنت با سرعت بالا دانلود کنید , شبکه تورنت چیست , تورنت , دانلود تورنت , شکرستون ,