ماجرای خواندنی از آلبرت دوست فداکار کریستیانو رونالدو + عکس

پس از پایان فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۳ – ۱۴ که در لیسبون پرتغال برگزار شد و با قهرمانی تیم رئال مادرید به پایان رسید . کریس رونالدو پیراهنش رو در آورد و به سمت تماشاچی ها رفت . و یکی از تماشاگران رو در آغوش گرفت . اما او که بود ؟ بله او آلبرت فانتارو هم بازی سابق رونالدو در مسابقات زیر ۱۸ ساله های پرتغال بود … اما این دوستی و رفاقت از چه زمانی شروع شد ؟

در آن موقع مربی اسپوتینگ لیسبون برای دیــدن مسابقه به ورزشگاه آمده بود و به کریستیانو و آلبرت گـفت کسی که بیشترین گل را در بازی امروز بزند به آکادمی راه پیدا میکند. تیم رونالدو و البرت بازی را٣-٠ بردند. گل اول را رونالدو زد، و گل دوم رو آلبــرت با ضـــربه ســـر. درحالی که آلبـرت در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داشت توپ را به رونالدو داد تا کریستیانو راهی آکادمی اسپورتینگ لیسبون بشود.

بعد از بازی رونالدو از آلبرت پرسید چرا اینکار را کردی؟ آلبرت گفت داد: برای اینکه تو از من بهتر بودی.

و بعد از این قضیه آلبرت فوتبال را رها کرده است گزارشگرها از او پرسیدند پس این خانه و ماشین و لباس های خوب را از کجا آورده ای ؟ او با افتخار گفت : این ها از طرف رونالدو هستند !


برچسب ها : ماجرای خواندنی از آلبرت دوست فداکار کریستیانو رونالدو + عکس , ماجرای خواندنی از آلبرت دوست فداکار کریستیانو رونالدو , کریس رنالدو , شکرستون , کریستیان و رونالدو , عشق رونالدو , دوست رونالدو , رونالدو ,