دانلود گل ها و نتیجه بازی ایران و آرژانتین جام جهانی ۲۰۱۴

 

به جرات میشه گفت سخت ترین بازی تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ بازی با آرژانتین است . این بازی که دومین بازی ایران در مرحله گروهی رقابت ها بشمار می رود روز شنبه ۳۱ خرداد ۹۳ و در ساعت ۲۰ : ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه  بلوهوریزنته و به قضاوت میلوراد مازیچ از صربستان برگزار می شود .

اخبار قبل از بازی ایران و آرژانتین

سرالکس فرگوسن سرمربی اسطوره‌ای باشگاه منچستریونایتد و استاد کارلوس کی روش پیش از دیدار ایران و آرژانتین برای روحیه دادن به ملی‌ پوشان کشورمان از کمپ تیم ملی ایران دیدن خواهد کرد و با حضور در استادیوم مینیرو در بلوهوریزونته این دیدار حساس تیم ملی را از نزدیک به تماشا خواهد نشست.

گفته می‌شود این برنامه‌ای است که کارلوس کی روش برای سورپرایز کردن شاگردانش و روحیه دادن به تیم ملی در جام جهانی در سر دارد و برای این منظور از فرگوسن دعوت رسمی به عمل آورده است. در صورت حضور الکس فرگوسن در برزیل ، حضور او در کمپ کورینتیانس و تماشای دیدار ایران و آرژانتین نیز قطعی خواهد بود.

 

—————————————–

  لینک دانلود و نتیجه بازی ایران و آرژانتین جام جهانی ۲۰۱۴

—————————————–

 


برچسب ها : دانلود گل ها و نتیجه بازی ایران و آرژانتین جام جهانی ۲۰۱۴ , دانلود گل ها و نتیجه بازی ایران و آرژانتین جام جهانی , دانلود بازی ایران و ارژانتین , دانلود فوتبال , شکرستون , جام جهانی , فوتبال ,