شاتل

شاتل در چهارمین دوره جشنواره ملی فاوا در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برترین اپراتور ارایه دهنده اینترنت پرسرعت شد.

چهارمین دوره جشنواره ملی فاوا ٢۷ اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی ارتباطات از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن اجلاس سران با حضور حسن روحانی رییس جمهور، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و صدها نفر از مدیران ارشد دولتی و خصوصی با معرفی برترین شرکت های فعال حوزه ICT کشور برگزار شد.

برهمین اساس، طبق ارزیابی های صورت گرفته از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و کمیته راهبردی جشنواره ملی فاوا در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گروه شرکت های آریا رسانه تدبیر (شاتل) برای چندمین دوره متوالی با کسب بالاترین امتیاز، به عنوان اپراتور برتر اینترنتی معرفی شد و لوح تقدیر و تندیس این جشنواره از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شاتل اهدا گردید.

 

شاتل این موفقیت را به خانواده بزرگ کاربران خود در سراسر کشور که با اعتماد و همراهی خود در به دست آوردن این موفقیت غرور آفرین سهیم بوده‌اند، تقدیم می‌کند و امیدواریم که با تداوم این اعتماد و ارتباط بتوانیم هر روز شاهد موفقیت‌های بیش‌تر برای خانواده بالنده شاتل باشیم.


برچسب ها : بهترین سرویس دهنده ی اینترنت در کشور چیست ؟ , بهترین سرویس دهنده ی اینترنت در کشور چیست , بهترین سرویس دهنده ی اینترنت , اینترنت , بهترین شرکت اینترنت ,